Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26520
Stary 05.05.2014, 13:29
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Mi z kolei ciężko zrozumieć jak ktoś może marnować głos na partie które albo na (90%) nie wejdą do Sejmu, albo (10%) wejdą (KNP) i dostaną 10-15 posłów którzy co najwyżej bedą mogli wprowadzić trochę śmiechu niż reformy- jeśliby wogóle chcieli bo tego nikt nie wie co zrobią.Chyba że uważasz że tych góra kilkunastu posłów KNP będzie mogło- nawet jeśli - coś zrobić. A tymczasem takie osoby zafundują nam - poprzez podzielone głosy prawicy - kolejne 4 lata rządów PO i PSL +może SLD - dokońca zniszczoną edukację , seksualizację dzieci, dalszą wyprzedaż resztek majatku narodowego ,kolejne etapy walki z Kościołem ,sprzedaż ziem niemiaszkom, dalszą demoblizację armii, kolejne "intergracje" i oddawanie praw UE, pewnie euro za niedługo i swobodne,dostatnie życie do końca swoich dni przez Kiszczaka,Jaruzela,Kanie i innych UBeków,SBekow, WSIowców etc. Dalej czekajcie na księcia na białym koniu który Wam obieca gruszki na wierzbie a komuchy tylko zacierają ręcę patrząc na wiecznie podzieloną prawicę. W pewnym momencie na tyle prawo będzie oddane w ręce Brukseli, edukacja tak skonstruowana, kraj tak zadłużony , a armia tak zdegenerowana że nic nie da wygrana za lat 15 ście nawet większoscią konstytucyjną- bo reformy które musiałyby być wtedy wprowadzone będą na tyle drastyczne że wymusiłyby protesty które zmiotłyby każdy rząd.Więc nikt sie tego wtedy nie podejmie i będziemy tak trwac dopóki nie zrobią nam Ukrainy.
Super perspektywa. No ale będzie satysfakcja że nie zaglosowałeś na tego "złego" Kaczora.
Jakieś przesłanki na to,że P.Kaczyński jest prawicą oprócz tego ,że sam się tak określa ? Jeżeli już dokonujemy podziału na osi prawica- lewica ( według niektórych jest już niezasadne takie uproszczenie) , to PIS na pewno nie jest partią prawicową. Opieram się w 100% na programie.
Żeby była jasność - wolę tych ,którzy głosują na PIS z prostego powodu . PIS mniej kradnie i bardziej odpowiada mi światopoglądowo, ale fakt jest taki ,że jest to partia bazująca głównie na obietnicach socjalnych.

W tych wyborach (europejskich) tylko Korwin lub Gowin, tym bardziej ,że przy małej frekwencji obydwie partie mają szansę się dostać.

P.S Oczywiście w wyborach parlamentarnych liczę na szeroką koalicję prawicową ( KNP, PRJG, Ruch Narodowy) i rozbicie tego monopolu wielkiej czwórki.
Ostatnio edytowane przez matizaq : 05.05.2014 o godz. 13:32.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly