Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5157
Stary 05.05.2014, 12:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A niby dlaczego. Jak chce to niech idzie. Na stadionie nie ma osób, które uważają, że jest coś nie tak.
A tu byś się mocno zdziwił.

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tamta osoba chce iść na Górnik i będzie jej z tym dobrze, to niech idzie. Tutaj moim zdaniem nie może być nakazów, zakazów nakłaniania.
Ja osób, które nie respektują kibolskiej solidarności nie nazywam łamistrajkami tylko konsumentami, dla których to co się dzieje na boisku jest po prostu "produktem", ale nic ponad to.
A może po prostu nazwać go kibicem który chce iść na mecz? Bo sprawa jest paskudnie brudna.

Sporo za uszami ma Jacek Bednarz jak i SKWK.

Są na tym świecie ludzie którzy są w stanie widzieć jak kretyńskie i wysoce niesprawiedliwe jest zachowanie Jacka Bednarza, ale widzące też, że SKWK również się nie popisało.

Tak jak kiedyś pisałem zazdroszczę ludziom dla których świat jest jasny prosty i czarno biały. Wasze życie musi być o wiele bardziej proste. My Ci "dobzi" oni Ci "nie dobzi", kto nie z nami ten przeciw nam i wszystko jest klarowne.
Odpowiedz cytując