Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 05.05.2014, 12:36
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Cud nad Wisłą.. a tak serio to nie chce wierzyć że oni tyle meczy zawalili bo chcieli to zrobić.. to nieprofesjonalne i haniebne :f
A może po prostu efekt zajechania po przygotowaniach do wiosny minął. Odzyskali świeżość i teraz mają powera. Tyle...
Odpowiedz cytując