Lechista69 napisał(a):

|
Cud nad Wisłą.. a tak serio to nie chce wierzyć że oni tyle meczy zawalili bo chcieli to zrobić.. to nieprofesjonalne i haniebne :f
|
A może po prostu efekt zajechania po przygotowaniach do wiosny minął. Odzyskali świeżość i teraz mają powera. Tyle...