Lechista69 napisał(a):

Wisła walczy zawsze o mistrza !!! O majstra to może walczyć ale amica poznań! ://
Swoją drogą skąd te komunikaty że piłkarze dostali siano i zaczęli nagle grać
|
A co Ty myślisz, że nagle zjawił się Panoramiks, zrobił magiczny napój i dostali super mocy?

Pomyśl jeśli potrafisz.