Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 05.05.2014, 11:39
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Wisła walczy zawsze o mistrza !!! O majstra to może walczyć ale amica poznań! ://

Swoją drogą skąd te komunikaty że piłkarze dostali siano i zaczęli nagle grać
A co Ty myślisz, że nagle zjawił się Panoramiks, zrobił magiczny napój i dostali super mocy?
Pomyśl jeśli potrafisz.
Odpowiedz cytując