|
Mały po prostu identyfikował się z kibicami oraz wychodził do nich.Ponad to, angażował się bardzo mocno w akcje charytatywne, spotkania z chorymi dzieciakami, mikołajki itp. Dla niektórych Wisła Kraków to nie tylko piłka nożna ale pewien sposób życia. Wiem, że to dla ciebie trudne, ale tak naprawdę u niektórych jest.
A że wysyłał na drugą stronę? To fakt, ma gość trochę gorącą głowę, ale trochę go rozumiem. Również mam coś takiego, że mało co mnie obchodzi zdanie innych/obcych osób- totalnie mi to lata i powiewa, inaczej jest wtedy, kiedy obrażają mnie bardzo bliskie dla mnie osoby - i być może było to w ten sposób:
Małecki gdy "wysyłał" na druga stronę- był obrażany przez konsumentów, do tego dochodziła jego nienajlepsza gra i "zagotował". W ostatnim meczu z Pogonią również był obrażany przez konsumentów, wiec poleciał jakiś tam gest w ich stronę.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.05.2014 o godz. 11:17.
|