huberix napisał(a):

|
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
|
Niemniej jednak prędzej wystawiłbym na lewej obronie Dudkę z gipsowym butem i zawiązanym jednym okiem niż Brożka, który zawalił nam kilka meczy tej wiosny... Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Pietia będzie wspierał poczynania Żurawskiego w Porońcu Poronin
