Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 05.05.2014, 08:55
huberix napisał(a):Wyświetl post
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
Niemniej jednak prędzej wystawiłbym na lewej obronie Dudkę z gipsowym butem i zawiązanym jednym okiem niż Brożka, który zawalił nam kilka meczy tej wiosny... Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Pietia będzie wspierał poczynania Żurawskiego w Porońcu Poronin
Odpowiedz cytując