Wyświetl pojedynczy post
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.05.2014, 07:42
Zdecydowanie jeden z najlepszych meczów Wisły w przeciągu ostatnich kilku lat.
Na pochwałę zasługują wszyscy.

Co się stało, że nastąpiła taka zmiana? A no taki futbol, że dziś wygrywasz z Chelsea 3-1 aby za pare dni dostać 2 w plecy walcząc o mistrza.

Myślę, że ta rozmowa Smudy z Cupiałem i komunikaty jakie poszły po tym spotkaniu do piłkarzy na pewno pozytywnie zadziałały. Wszystko się rozwaliło jak zaczęły się problemy z racami + plaga kontuzji.
więc tutaj bym doszukiwał się odrodzenia zespołu. A zespoły z którymi przegrywaliśmy ostatnio walczyły o życie więc to też trudny przeciwnik. Od teraz walcząca o mistrza Chelsea dostała w tyłek z Norwich.
No a nikt nie powie, że Mou to słaby trener a Chelasea ma do bani piłkarzy.

Swoją drogą zastanawia mnie jakie trzeba mieć odniesienie i do czego żeby powiedzieć, że w sezonie w którym mieliśmy spadać z ligi (straciliśmy sporo zawodników, masa kontuzji), a walczyliśmy przez długi czas o majstra (byliśmy liderem), teraz mamy szanse na puchary.. żeby powiedzieć, że to słaby sezon

Taką Wisłe jak z Pogonią chciałoby się widzieć co mecz chociaż to nie realne. Liczę na walkę w następnych meczach i po chichu liczę na puchary.
Ostatnio edytowane przez dominatorbj : 05.05.2014 o godz. 07:44.
Odpowiedz cytując