Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 04.05.2014, 21:56
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi dlaczego Sobolewski jest celebrowany za swoją "nie najlepszą" grę w ostatnim okresie Przecież jego gra z Wilkiem dopuściła do tego że byliśmy najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie! Sobolewski grał tak słabo, że rozmieniał się na dobre a wszyscy go chwalą za ten ostatni okres, według mnie niepotrzebnie.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Kolega napisał do Radka mu daleko. I to prawda. Ale raczej nie pisał o Radku z okresu schyłkowego tylko pisał ogólnie. Także jak już porównywać to do Radka w tym samym wieku co Ostoja. A tu już niestety jest przepaść.
Odpowiedz cytując