|
Ja również jestem za tym, aby SKWK spotkało się z Cupiałem osobiście i porozmawiali, wyciągnęli wszsytkie argumenty, możliwe wyjścia. Możliwe jest, że Cupiał o kilku sprawach nawet nie wie, albo widzi je tylko od strony opowiadań łysego. Najlepiej jeśli druga strona przedstawi swój obraz.
|