Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5148
Stary 04.05.2014, 21:12
Sprobuje wyjasnic lopatologicznie o co chodzi bo widze, ze nie dociera. Chodzi o lamistrrajkow a nie wszysstkich piknikow bo posrod piknikow tez sa ludzie, ktorzy sa za bojkotem.
Za komuny jak gornicy czy ktokolwiek inny walczyl z MO lamistrajkami byli szpicle milicyjni albo aparatczykowie partyjni a MO dzialalo podobnie jak lysa pala - lapali kogo popadnie czy winnego czy niewinnego i wsadzali do pierdla no chyba, ze podpisal lojalke. Wiem, ze podalem drastyczny przyklad ale mniej wiecej tak to dziala dzisiaj w Wisle dzieki kojakowi i jesli nie rozumiecie istoty bojkotu to wezcie pod uwage przytoczony przeze mnie przyklad, moze bedzie wam latwiej.
Odpowiedz cytując