Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5144
Stary 04.05.2014, 20:24
w myślach się zamieszałem.. chodziło mi o nawiązanie kontaktu bezpośrednio z Cupiałem i po prostu po ludzku nakreślenie sytuacji oraz sposobów (realnych) na zakończenie konfliktu.. raczej Skwk komórki do Cupiała niema żeby zadzwonić

Co do kandydatów.. to może niech Cupiał zaproponuje kogoś.. grunt żeby główny prowodyr Bednarz zniknął z pola widzenia..
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując