Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1868
Stary 04.05.2014, 19:39
Postawa Floyda mnie rozczarowała. Sądziłem, że zrobi z Maidaną to co z Alvarezem - pokaże mu miejscu w szeregu. A tu widać było, że chyba sam był mocno zaskoczony postawą Marcosa, który postawił trudne warunki i cały czas atakował. Mimo,że jak już było pisane dużo jego ciosów przestrzelonych lub w gardę to werdykt mocno kontrowersyjny. Zwłaszcza sędzia punktujący 117-111 chyba przysnął. Moim zdaniem walka w okolicach remisu z minimalną przewagą dla Moneya.

IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
może jeszcze 1-2 walki i skończy karierę
Z tego co kiedyś mówił w jakimś wywiadzie to chce dobić do rekordu Marciano - 49 walk i taki ma właśnie kontrakt z Showtimie.
Showtime napisał(a):Wyświetl post
Umowa amerykańskiego pięściarza zakłada, że może on stoczyć nawet sześć pojedynków w ciągu 30 miesięcy. Swój pierwszy pojedynek pod banderą nowej stacji tv amerykański pięściarz stoczy 4 maja. Jego rywalem będzie wówczas Robert Guerrero.
Guerrero, Alvarez, Maidana i jeszcze ma na 3 walki - akurat do 49. Jeśli go wypełni i nie przegra to pewnie 50 walka na zakończenie kariery. Sam Hopkins mówił, że chciałby się z nim zmierzyć w tej walce - Floyd 50 walka a Bernard 50 lat Ale to pewnie z przymrużeniem oka - choć kto to wie.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez _bzyku_ : 04.05.2014 o godz. 19:46.
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując