Postawa Floyda mnie rozczarowała. Sądziłem, że zrobi z Maidaną to co z Alvarezem - pokaże mu miejscu w szeregu. A tu widać było, że chyba sam był mocno zaskoczony postawą Marcosa, który postawił trudne warunki i cały czas atakował. Mimo,że jak już było pisane dużo jego ciosów przestrzelonych lub w gardę to werdykt mocno kontrowersyjny. Zwłaszcza sędzia punktujący 117-111 chyba przysnął. Moim zdaniem walka w okolicach remisu z minimalną przewagą dla Moneya.
IncognitoTSW napisał(a):

|
może jeszcze 1-2 walki i skończy karierę
|
Z tego co kiedyś mówił w jakimś wywiadzie to chce dobić do rekordu Marciano - 49 walk i taki ma właśnie kontrakt z Showtimie.
Showtime napisał(a):

|
Umowa amerykańskiego pięściarza zakłada, że może on stoczyć nawet sześć pojedynków w ciągu 30 miesięcy. Swój pierwszy pojedynek pod banderą nowej stacji tv amerykański pięściarz stoczy 4 maja. Jego rywalem będzie wówczas Robert Guerrero.
|
Guerrero, Alvarez, Maidana i jeszcze ma na 3 walki - akurat do 49. Jeśli go wypełni i nie przegra to pewnie 50 walka na zakończenie kariery. Sam Hopkins mówił, że chciałby się z nim zmierzyć w tej walce - Floyd 50 walka a Bernard 50 lat

Ale to pewnie z przymrużeniem oka - choć kto to wie.