Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9555
Stary 04.05.2014, 19:12
huberix napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co mnie zawsze w....iało to lduzie, którzy gdy np. taki Małecki strzeli gola z Apoelem i każdy się cieszy i go szanuje i w ogóle uważa za super gościa, potem potrafili by tacy osobnicy napluć mu w twarza i zbluzgać całą rodzinę.
Może to nie ten sam kaliber sprawy.. ale pamiętasz Dolhe ? Noszony niemal na rękach s....ił się na rzecz amici po czym został zmieciony z ziemia w Krakowie ! Lincz to nie moje klimaty ale jemu się po prostu ta każda ....a czy .... należał..

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...o-bledem/248wx

miód na me serce )
_______________________

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...traklasy/f1ddl

melikson powraca do ekstraklasy ?
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 05.05.2014 o godz. 10:11.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując