huberix napisał(a):

|
Jedyne co mnie zawsze w....iało to lduzie, którzy gdy np. taki Małecki strzeli gola z Apoelem i każdy się cieszy i go szanuje i w ogóle uważa za super gościa, potem potrafili by tacy osobnicy napluć mu w twarza i zbluzgać całą rodzinę.
|
Może to nie ten sam kaliber sprawy.. ale pamiętasz Dolhe ? Noszony niemal na rękach s....ił się na rzecz amici po czym został zmieciony z ziemia w Krakowie

! Lincz to nie moje klimaty ale jemu się po prostu ta każda ....a czy .... należał..
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...o-bledem/248wx
miód na me serce

)
_______________________
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...traklasy/f1ddl
melikson powraca do ekstraklasy ?