huberix napisał(a):

Czekaj na wielki plus. Stilić-Chrapek ; idealne zestawiene, świetnie sie uzupełniali
Sarki zagrał najlepsze spotkanie w barwach Wisły.
Podsumowywując innych piłkarzy to:
-Stjepa ładnie walczył. Świetnie zastępuje Sobola. Oczywiscie do Radka mu daleko, ale pokazuje że chce walczyć i z jesieni na wiosne zaliczył super progres.
-Broziu odrodzony jak feniks z popiołów.
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
|
Powiedzcie mi dlaczego Sobolewski jest celebrowany za swoją "nie najlepszą" grę w ostatnim okresie

Przecież jego gra z Wilkiem dopuściła do tego że byliśmy najgorzej grającą drużyną w ekstraklasie! Sobolewski grał tak słabo, że rozmieniał się na dobre a wszyscy go chwalą za ten ostatni okres, według mnie niepotrzebnie.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy