Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
9550
04.05.2014, 17:52
Z Apoelem dostślmy tak że ta bramka nie miała żadnego znaczenia...
A to że ktoś zagrał dawno temu kilka męczy ni czyni z niego świętej krowy
Nie życzę sobie żeby jakiś piłkarzyk Pogoni obrażał kibiców Wisły
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz