Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 04.05.2014, 17:39
Czekaj na wielki plus. Stilić-Chrapek ; idealne zestawiene, świetnie sie uzupełniali
Sarki zagrał najlepsze spotkanie w barwach Wisły.
Podsumowywując innych piłkarzy to:
-Stjepa ładnie walczył. Świetnie zastępuje Sobola. Oczywiscie do Radka mu daleko, ale pokazuje że chce walczyć i z jesieni na wiosne zaliczył super progres.
-Broziu odrodzony jak feniks z popiołów.
-Dudka gra coraz lepiej, widać że brak gry przyczynił się bardzo negatywnie na jego formę, ale faktycznie w nast. sezonie powinno być już bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując