Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5140
Stary 04.05.2014, 17:35
Daruję sobie dyskusję z Tobą, bo wszystko co tutaj napisałeś zdążyłem już od Ciebie "usłyszeć" czytając Twoje wcześniejsze posty. Odniosę się krótko tylko do ostatniego akapitu, bo trafnie Cię obrazuje - Ty po prostu nie jesteś jednym z nas, dla Ciebie klub to tylko i wyłącznie piłka nożna, sport i tyle. Ja Twoje podejście potrafię zrozumieć, Ty naszego nie pojmiesz nigdy.
Odpowiedz cytując