Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9549
Stary 04.05.2014, 17:27
Małecki zawsze zachowaywał się jak gówniarz, ale nie mam pojęcia skąd wybuchła taka dyskusja po jego wczorajszym geście(załóżmy nowy dział). Jeśli kiedykolwiek gralibyście w Wiśle, potem np. odwaliliście 1 głupią rzecz (Małecki miał ich kilka...naście) i was sie pozbyli to chyba potem każdy by się w....ił schodząc do szatni i np. słysząc : Ty kur** itd. po ważnych bramkach i najabrdziej ważną z Apoelem, a że to taki typ to nie wytrzymał. Chyba, że był to gest do łysej pały . Jedyne co mnie zawsze w....iało to lduzie, którzy gdy np. taki Małecki strzeli gola z Apoelem i każdy się cieszy i go szanuje i w ogóle uważa za super gościa, potem potrafili by tacy osobnicy napluć mu w twarza i zbluzgać całą rodzinę.
Odpowiedz cytując