silver03 napisał(a):

|
Do oceny postawy człowieka naprawdę wystarczy obserwacja jego czynów, zachowania itp. Z nikim nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby można było go ocenić. Miliony osób na świecie jest ocenianych przez innych bez wymienienia z nimi ani jednego słowa, więc skończcie bajdurzyć tekstem "nie rozmawiałeś z nim to nie wypowiadaj się o nim" bo jest to śmieszne i wygląda komicznie. Dorosłego chłopa traktuje się jak jakieś dziecko z podstawówki z problemami emocjonalnymi.
|
Po pierwsze - nie chodzi tu o ocenę Małeckiego a słowa skierowane konkretnie do mnie. Myślisz, że przeczytane dwa zdania na forum pozwalają trafnie kogoś ocenić? Mniejsza z tym - jak pisałem, jego ocena lata mi koło dupy...
Po drugie - miliony osób na świecie jest ocenianych bez wymieniania z nimi ani jednego słowa. I nie sądzisz, że często takie oceny są po prostu krzywdzące? Pozory mylą...
Wypowiada się potem taki Januszek i w dwóch zdaniach mamy "cham, prostak i wieśniak"... kto tu jest chamem i prostakiem?