"Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań."
To Ty nie masz zdania o żadnej osobie z którą osobiście nie rozmawiałeś

? Współczuje.
A Małecki jak to on, cham i prostak. Przecież ten wieśniak nie zna nawet znaczenia tego gestu. Pokazywanie wała w przegranym meczu jest niezrozumiałe, gdyby wygrali to by znaczyło że na przekór czemuś są lepsi ( jak np. Kozakiewicz), a w takiej sytuacji to ew. mógłby pokazać fucka.
Zresztą jako zawodnik drużyny przeciwnej raczej mógł się spodziewać gwizdów i bluzgów.
A jeżeli tak kocha Wisłę to mógł sobie w kontrakcie zastrzec że nie będzie grał w meczach przeciwko nam. Ale miłość się kończy jak pojawia się kasa...