Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9546
Stary 04.05.2014, 16:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań.
Do oceny postawy człowieka naprawdę wystarczy obserwacja jego czynów, zachowania itp. Z nikim nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby można było go ocenić. Miliony osób na świecie jest ocenianych przez innych bez wymienienia z nimi ani jednego słowa, więc skończcie bajdurzyć tekstem "nie rozmawiałeś z nim to nie wypowiadaj się o nim" bo jest to śmieszne i wygląda komicznie. Dorosłego chłopa traktuje się jak jakieś dziecko z podstawówki z problemami emocjonalnymi.
Odpowiedz cytując