serek.c2 napisał(a):

|
Koło dupy lata mi opinia kogoś, kto ocenia drugiego człowieka nie mając okazji go poznać albo wymienić z nim choć kilku zdań.
|
Do oceny postawy człowieka naprawdę wystarczy obserwacja jego czynów, zachowania itp. Z nikim nie trzeba stawać twarzą w twarz, żeby można było go ocenić. Miliony osób na świecie jest ocenianych przez innych bez wymienienia z nimi ani jednego słowa, więc skończcie bajdurzyć tekstem "nie rozmawiałeś z nim to nie wypowiadaj się o nim" bo jest to śmieszne i wygląda komicznie. Dorosłego chłopa traktuje się jak jakieś dziecko z podstawówki z problemami emocjonalnymi.