Sevi napisał(a):

Szczerości?
Czego jak czego ale szczerości w jego zachowaniu nie było nigdy.
Oczy nam mydlił, Reymana sobie wydziarał, nie jest szczery tylko wyrachowany do bólu i wie jakie zachowanie w obecnej i wcześniejszej sytuacji dawało i daje mu najwięcej sprzymierzeńców.
|
Sevi, nie wiem czy to do mojego posta się odnosiło, ale jeśli tak to bądź uprzejmy dowiedziec czym sie charakteryzuje zachowanie impulsywne. Wtedy możemy zacząć dyskutować
