Sevi napisał(a):

Szczerości?
Czego jak czego ale szczerości w jego zachowaniu nie było nigdy.
Oczy nam mydlił, Reymana sobie wydziarał, nie jest szczery tylko wyrachowany do bólu i wie jakie zachowanie w obecnej i wcześniejszej sytuacji dawało i daje mu najwięcej sprzymierzeńców.
|
Tylko że tu się aktualnie pomylił bo jego sprzymierzeńców zapewne prędko na stadionie nie zobaczymy i pozostali neutralni i przeciwnicy.
PS Zastanawia mnie przywoływany wcześniej przez kogoś argument jakoby ktoś po Małeckim "jechał" podczas meczu. Osobiście nie zauważyłem. Były gwizdy jak bił wolne ale to nie było przecież skierowane przeciwko niemu personalnie a zwyczajnie przeciwko Pogoni jako całości - standard w sytuacji kiedy na stadionie przeważa publiczność reagująca na wydarzenia boiskowe a nie skupiająca się tylko i wyłącznie na swoich pokazach. Być może coś tam usłyszał z A jak schodził do szatni ale czego się spodziewał? To w zasadzie też standard - ginie za Pogoń to i jest odbierany jak powiedzmy Ława czy inny przyjezdny. Po swoich wypowiedziach na temat klubu i kibiców chyba nie spodziewał się kwiatów.