Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
9539
04.05.2014, 15:28
Nie wiem co musiałoby sie stać, by niektórzy przejrzeli na oczy, chyba muszą dorosnać i poznać, że świat nie jest czarno-biały. A ty serek tylko do poziomu Małego równasz i tyle ode mnie.
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri