Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5137
Stary 04.05.2014, 13:35
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Może dług wynika w dużej mierze z zamówionej partii oryginalnych koszulek przeznaczonych na sprzedaż dla kibiców?
Właśnie miałem to napisać - te 200 tyś to mogą być w większości koszulki czekające na kupców w Wiślackim Świecie.
Odpowiedz cytując