|
Nie opowiadam się ani za Bednarzem ani przeciw niemu.
Bednarz jest pracownikiem. Kiedyś odejdzie.
Kasuję posty, które stawiają kibiców Wisły w złym świetle (te wszystkie wyzwiska, zapiekłą nienawiść, itd)
A że kogoś to boli?
Trudno.
Oczywiście, nie należę do SKWK i w wielu sprawach mi z nimi nie po drodze, o czym też piszę.
Rozumiem, że to Wam się najbardziej nie podoba?
A Wit.Ek tez ma uprawnienia moda i nie ma potrzeby u nikogo punktować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|