Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3335
Stary 04.05.2014, 13:22
Nie opowiadam się ani za Bednarzem ani przeciw niemu.
Bednarz jest pracownikiem. Kiedyś odejdzie.
Kasuję posty, które stawiają kibiców Wisły w złym świetle (te wszystkie wyzwiska, zapiekłą nienawiść, itd)
A że kogoś to boli?
Trudno.

Oczywiście, nie należę do SKWK i w wielu sprawach mi z nimi nie po drodze, o czym też piszę.
Rozumiem, że to Wam się najbardziej nie podoba?

A Wit.Ek tez ma uprawnienia moda i nie ma potrzeby u nikogo punktować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując