Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.05.2014, 13:13
Co do wczorajszego meczu to musiałem zadzwonić do kilku znajomych upewnić się czy oglądają ten sam mecz. Nie wiem skąd taka nagła poprawa gry. Czy to może Pogoń była tak beznadziejna. Faktem jest, ze nie spodziewałem się tak efektownej gry jaką zaserwowali nam wczoraj zawodnicy Wisły. Dzisiaj nikt nie odstawiał nogi i tak grającą Wisłę chciałoby się widzieć zawsze. Obawia się jednak, że niebawem wszystko wróci do "normy".
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując