Złożyłeś swoją "lojalkę" i wiernopoddańcze cmoknięcie w d... Framata - może sam dochrapiesz się moderatorstwa za ten wyczyn?
Dla mnie moderator który walczy czynnie na pierwszej linii "frontu" - nie nadaje się na tą funkcję. Nie tylko Framat sobie z tym nie radził. Aczkolwiek Framat już chyba stracił kontakt z ziemią I zamiast kasować co bardziej spienionych sam działa jak czerwona płachta i podkręca emocje.
BTW
Rozumiem że Bednarz nie naciska na właścicieli Forum żeby przyjęli jedynie słuszną "linię partyjną" szantażem że nie wpuści Wisłakrakow.com itd na stadion więc po co opowiadać się tak ostro po jego stronie? A może jednak i tu Bednarz się "zabezpieczył". To by tłumaczyło "nawiedzenie" Framata w walce z kibicami.