Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3334
Stary 04.05.2014, 11:54
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ciągle czytam w tym temacie o FraMacie
Wszyscy na niego psioczycie...
A ja Go lubię i szanuje.
Za to w jaki sposób tutaj banuje
Złożyłeś swoją "lojalkę" i wiernopoddańcze cmoknięcie w d... Framata - może sam dochrapiesz się moderatorstwa za ten wyczyn?

Dla mnie moderator który walczy czynnie na pierwszej linii "frontu" - nie nadaje się na tą funkcję. Nie tylko Framat sobie z tym nie radził. Aczkolwiek Framat już chyba stracił kontakt z ziemią I zamiast kasować co bardziej spienionych sam działa jak czerwona płachta i podkręca emocje.

BTW
Rozumiem że Bednarz nie naciska na właścicieli Forum żeby przyjęli jedynie słuszną "linię partyjną" szantażem że nie wpuści Wisłakrakow.com itd na stadion więc po co opowiadać się tak ostro po jego stronie? A może jednak i tu Bednarz się "zabezpieczył". To by tłumaczyło "nawiedzenie" Framata w walce z kibicami.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując