Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5133
Stary 04.05.2014, 11:50
Dajmy sobie już spokój z ustalaniem kto ma rację. Jedni niech bojkotują inni niech chodzą na stadion. Czas pokaże kto miał rację. Wzajemne obrzucanie się pomyjami do niczego nie prowadzi. Szczęśliwie ten temat zaczął powoli wygasać i niech tak zostanie.
Odpowiedz cytując