|
Dajmy sobie już spokój z ustalaniem kto ma rację. Jedni niech bojkotują inni niech chodzą na stadion. Czas pokaże kto miał rację. Wzajemne obrzucanie się pomyjami do niczego nie prowadzi. Szczęśliwie ten temat zaczął powoli wygasać i niech tak zostanie.
|