FraMat napisał(a):

|
Co dziwne, okazało się, że bez "frekwencji" i bez fanatyków Wisła też potrafi grać i wygrywać.
|
Nie wiem kto Cię wybrał DraMacie na moderatora ale Twoja obecnosc w tej roli to jakas kpina!
Jestes moderatorem i zamiast tonowac nastroje jeszcze takimi głupimi wpisami w....iasz ludzi.
Jestes takim samym szkodnikiem Wisły i jej wizerunkowi jak łysa pała