Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 04.05.2014, 11:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Co dziwne, okazało się, że bez "frekwencji" i bez fanatyków Wisła też potrafi grać i wygrywać.
Nie wiem kto Cię wybrał DraMacie na moderatora ale Twoja obecnosc w tej roli to jakas kpina!
Jestes moderatorem i zamiast tonowac nastroje jeszcze takimi głupimi wpisami w....iasz ludzi.
Jestes takim samym szkodnikiem Wisły i jej wizerunkowi jak łysa pała
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując