Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5131
Stary 04.05.2014, 11:36
najbardziej w tym wszystkim żal mi Pawła Brożka.
Strzela swoją 100 bramkę w lidze, podbiega do trybuny z ktora w 99% przypadkow go dopingowała i biła mu brawo, robi swój samolocik celebrując setną bramkę i co? I patrzy na te puste szare trybuny......patrzy na te puste krzesełka, gdzie jest ta wisienka na torcie w postaci podziękowania od piłkarzy za 100 bramek strzelonych ? Tego Pawłowi wspołczuje, bo juz nigdy 100 bramki nie strzeli, a czasu niestety nie cofniemy.

Paweł !! BROŻEK!! Dziekujemy!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując