Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9518
Stary 04.05.2014, 10:14
Pomocnik Pogoni kolejny raz podkreślił, że Wisła jest dla niego ważnym klubem, aczkolwiek zaznaczył, że obecne problemy go nie interesują. - To już nie moja sprawa, nie mój stadion - powiedział o problemie Wisły z kibicami. - Klub przeżywa trudne chwile, ale wierzę, że wróci na właściwe miejsce, a fani wrócą na stadion. Kocham ten klub, ale nienawidzę ludzi, którzy nim rządzą. Większość z nich nie powinno tu być - powiedział Małecki.
Odpowiedz cytując