Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9510
Stary 04.05.2014, 08:52
Szkoda czasu na dyskusję o Małeckim. Nienawidzi ludzi rządzących klubem (czyli Cupiała) - zapomniał być może, że gdyby nie ten klub to pewnie aktualnie obsiewał by pole w swojej rodzinnej wiosce. Jak był tępy tak tępy pozostał. W sumie dziwne bo lata lecą a on intelektualnie stoi w miejscu. Teraz "umiera za Pogoń" wkrótce pewnie przyjdzie pora na jakąś Olimpię Elbląg. "Miałeś chamie złoty róg.."
Ostatnio edytowane przez rafkur : 04.05.2014 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując