Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Białystok
Offline
#
9509
04.05.2014, 08:46
Nie muszę znać Małego, widzę po jego zachowaniu, że jest Małym człowieczkiem. A towarzysz serek to chyba coś więcej do niego czuje, bo jakoś bardziej u niego widzę przywiązanie do Małeckiego niż do Wisły.
PS. Odpowiednie nazwisko...
calieri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do calieri
Znajdź inne posty napisane przez calieri