|
Nie mecz się nam ułożył, tylko drużyna sobie to wypracowała. Nic nam nikt nie dał za darmo.
Brawa dla drużyny, nie wierzyłem w aż takie przełamanie. I z 1-0 bym się ogromnie cieszył, ale 5-0 daje przede wszystkim drużynie ogromnego kopa do walki i nadzieję że dobra gra spowoduje, że zagrają w pucharach. W tej lidze poza Legią i Lechem reszta myśli już o wakacjach. Powalczyć w Warszawie, ograć Ruch i Górnik i wiosna nie będzie tak stracona.
Paweł Brożek - powrót Króla. Teraz wierzę w to że grał z blokadą, kontuzją i dużym hamulcem. Jak strzela bramki z 40-metrów to forma wróciła. Bez dwóch zdań.
I na koniec cieszy debiut Zająca. Na całe szczęście ma już 18- lat i nie powinno być cyrków jak ze Stolarskim. Tylko niech klub zacznie doceniać finansowo tą naszą utalentowaną młodzież. Bo wbrew wszystkim opinią ją mamy.
|