Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
MWK
Member
Od: 03.2007
Skąd: tyle szumu?
Offline
#
5128
03.05.2014, 23:46
Jeżeli uwalimy do końca sezonu wszystkich nawet po 3.0, a Ty będziesz uradowany tą stadionową szopką, to ja nie wiem dokąd to wszystko zmierza..
MWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MWK
Znajdź inne posty napisane przez MWK