Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 03.05.2014, 23:00
Miałem mała imprezke dzisiaj w domu, jestem troche pijany i na prawde jestem w szoku, ze tak wysoko rozbilismy Pogon nie tracac przy tym zadnego gola i jeszcze hattrick Brozka gdyby mi ktos o tym powiedział przed meczem to bym nie uwierzył Brawo Wisełka ale mozna było grac tak wczesniej i nie byłoby zadnych problemow no ale lepiej pozno sie przełamac niz wcale
Odpowiedz cytując