Mario Nh napisał(a):

Pewnie to drugie, choć profesjonalny piłkarz nie powinien się w ten sposób zachowywać.
Tym bardziej, że dziś mu wszyscy w Krakowie patrzyli na ręce.
|
Akcja, reakcja - cóż w tym nieprofesjonalnego? Facet ma taki charakter, że nie spuszcza głowy tylko odpowiada. Bardziej od takiego zachowania mierzi mnie buractwo tych chojraków z trybun...