Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9501
Stary 03.05.2014, 22:21
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to drugie, choć profesjonalny piłkarz nie powinien się w ten sposób zachowywać.

Tym bardziej, że dziś mu wszyscy w Krakowie patrzyli na ręce.
Akcja, reakcja - cóż w tym nieprofesjonalnego? Facet ma taki charakter, że nie spuszcza głowy tylko odpowiada. Bardziej od takiego zachowania mierzi mnie buractwo tych chojraków z trybun...
Odpowiedz cytując