serek.c2 napisał(a):

|
A dlaczego ten gest pokazał? Ot tak sobie, szedł i mu się "wyrwało"? Czy może znowu nasłuchał się obelg pod swoim adresem?
|
Pewnie to drugie, choć profesjonalny piłkarz nie powinien się w ten sposób zachowywać.
Tym bardziej, że dziś mu wszyscy w Krakowie patrzyli na ręce.