Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9499
Stary 03.05.2014, 22:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego ten gest pokazał? Ot tak sobie, szedł i mu się "wyrwało"? Czy może znowu nasłuchał się obelg pod swoim adresem?
Pewnie to drugie, choć profesjonalny piłkarz nie powinien się w ten sposób zachowywać.

Tym bardziej, że dziś mu wszyscy w Krakowie patrzyli na ręce.
Odpowiedz cytując