|
Niedawno napisałem, że 80% naszej siły ofensywnej to Paweł Brożek. Bez niego reszta nie ma z kim grać. Dobrze, że się przełamał.
Frekwencja miażdży, ale tu akurat zaskoczenia raczej nie ma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|