Wyświetl pojedynczy post
jedrek9494
Junior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 03.05.2014, 21:40
Wisła dzisiaj publicznie zgwałciła Pogoń.
Świetny mecz, aż się wierzyć nie chce dzisiaj po takiej grze, że przegrali 5 ostatnich spotkań.
Czekaj, gość nie grał chyba ze 100lat, dzisiaj profesor.
Dla takich meczy warto żyć!
Ostatnio edytowane przez jedrek9494 : 03.05.2014 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując