|
O_O Tyle bramek w jednym meczu to my ostatni raz nastrzelaliśmy bodaj w pierwszym sezonie Maaskanta, albo i dawniej.
Dzisiaj Wisła wyglądała fantastycznie, każdy zawodnik zasłużył na pochwały. Setny gol Brożka w Ekstraklasie to ozdoba tego sezonu, jedna z najpiękniejszych bramek w Europie. Moim zdaniem przebił Stilicia z Legią.
|