Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.05.2014, 21:37
O_O Tyle bramek w jednym meczu to my ostatni raz nastrzelaliśmy bodaj w pierwszym sezonie Maaskanta, albo i dawniej.

Dzisiaj Wisła wyglądała fantastycznie, każdy zawodnik zasłużył na pochwały. Setny gol Brożka w Ekstraklasie to ozdoba tego sezonu, jedna z najpiękniejszych bramek w Europie. Moim zdaniem przebił Stilicia z Legią.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując