Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 03.05.2014, 21:25
Jakbym nie był przeciwnikiem teorii spiskowych, to stwierdziłbym, że piłkarze w ostatnich 5 meczach próbowali zwolnić trenera, po czym jak się dowiedzieli, że mogą wejść do annałów historii Wisły jako najwięksi paralitycy zaczęli grać.

Żarty na bok, piękny mecz.
Długo na coś takiego czekałem.
Warto było.

Tylko naprawdę ja nie rozumiem jak ten zespół może pokazywać dwa tak zupełnie różne od siebie oblicza.
Albo tak jak tu kolega powiedział ktoś nas w ch.... robi, albo wszystko siedzi w głowach. Bo umiejętności tym chłopakom nie sposób odmówić.

Pierwszej bramki by się nie powstydziła Barcelona z najlepszych czasów, a gol zamykający wynik to chyba najładniejsza bramka Brożka z tych wszystkich 100 co już zdobył
Odpowiedz cytując