Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.05.2014, 19:38
Jaki spokój Brożka ! Może w końcu się odłamie ? 1:0! Dalej!

//Donaldooooooooo 2:0

//Sarki zapierdalal az sie kurzylo ! 3:0 Stilicccccccccccc xd

//edit kolejny

4 i 5 zerando Brozkando!

trzeba sobie powiedziec ze strzal Pawła na 5:0 byl przepiekny.. idealnie przymierzył to.. cala Wisla dzis na plus... a przeciez Pogon nie jest taka slaba
Ostatnio edytowane przez Lechista69 : 03.05.2014 o godz. 21:02.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując