Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.05.2014, 15:34. marsz równości 10 maja (sobota)- podaj dalej !
Cytat:
10 maja kolejny "marsz równości" przepedałuje z Placu Wolnica przez nasze miasto. Wypada zebrać się w dobrej liczbie, żeby przywitać lewactwo chlebem i solą. Oczywiście nie zabraknie czworonogów i pewnego grupska, dlatego apel o rozwagę i przezorność do wszystkich, którzy w to majowe południe znajdą czas, żeby przespacerować się po rynku. Kraków to nie przytulisko dla dewiantów!

RYNEK GŁÓWNY - 10 MAJA, SOBOTA, GODZINA 12:30
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!
Informacja z forum SKWK, przesyłajcie dalej !

(Moderatorów proszę o nie kasowanie- temat w dwóch miejscach w celu dotarcia do jak największej liczby osób. Z góry dziękuję.)
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 03.05.2014 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując