|
Skoro moderatorzy mają prawo wyrażania swoich opinii w tematach kibicowskich, a nie jednokrotnie stają się stroną prowokujące negatywne zachowania użytkowników (głównie mam tu na myśli Framata), proszę o umożliwienie ignorowania postów moderatorów. Ostatnie wydarzenia i działania na forum w pełni uzasadniają taką mozliwość bo niektórych postów Framata po prostu nie da się czytać by być spokojnym i by się krakowskim zwyczajem maczeta w kieszeni nie otwierała.
|