<Crasch> napisał(a):

Jak jest z tymi skautami? mam trzech i z tego co widze nic im nie płace.
Na jakie umiejętnośći zwracać uwagę kiedy podsyłają juniora?
np. Pisze m że znalazł juniora z kiepskim bramkarstwem ale może się rozwinąć na kiepskie podania.
Jest sens brać takiego?
|
najlepsi juniorzy to 15-latkowie.
Ta zapowiedz mówi o bramkarstwie ale nie wyklucza istenienia 3 innych umiejętności ( max)
czasem taka ocena jeszcze nie mówi o tym czy zawodnik jest gwiazdą.
bierz młodych i trenuj - graj taktyką gra kreatywna ( to przyspiesza odkrycie specjałek )
Nie zniechęcaj się - jak coś na forum Polska znajdziesz informację co robić jak trenować
