Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 02.05.2014, 17:33
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Potrzebujemy takiego meczu, żeby się przełamać, uwierzyć znowu w siebie. I ja mam nadzieję, że tak się stanie już jutro. Najwyższa pora.
Tak się wydaje kibicom.
Ciekawe czy piłkarzom też się tak wydaje, czy po prostu mają już wyjebane po całości

Zdrowy rozsądek : Pogon na fali, Roba walczy o króla a Oni o Puchary o syte premie. Do tego Patryk będzie z pewnością coś udowodnić Smudzie.
A Wisła rozbita jak autobus Chelsea, na srodku ciężki Czekaj z Bunozą. Czy będa Oni przeciwnikiem dla silnego Robaka? Ciężko w to wierzyć.
Nadzieja na ofensywne spotkanie, tak 3-3, 4-3 bylo by idealne.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując