gypsy napisał(a):

|
Potrzebujemy takiego meczu, żeby się przełamać, uwierzyć znowu w siebie. I ja mam nadzieję, że tak się stanie już jutro. Najwyższa pora.
|
Tak się wydaje kibicom.
Ciekawe czy piłkarzom też się tak wydaje, czy po prostu mają już wyjebane po całości
Zdrowy rozsądek : Pogon na fali, Roba walczy o króla a Oni o Puchary o syte premie. Do tego Patryk będzie z pewnością coś udowodnić Smudzie.
A Wisła rozbita jak autobus Chelsea, na srodku ciężki Czekaj z Bunozą. Czy będa Oni przeciwnikiem dla silnego Robaka? Ciężko w to wierzyć.
Nadzieja na ofensywne spotkanie, tak 3-3, 4-3 bylo by idealne.