Jeżeli ktoś jest jeszcze nie zdecydowany to polecam Wyborczą Debatę Liderów , która się odbyła niedawno na Uniwersytecie Ekonomicznym :
http://www.youtube.com/watch?v=mNLdk15HFP0
Jeżeli nie macie ochoty/czasu na całość to wycięte fragmenty :
Gowin :
http://www.youtube.com/watch?v=UmirXJsJ69E
Winnicki:
http://www.youtube.com/channel/UCNQYvr2kpSUvIv49_WIS9vQ
Winnicki vs Dariusz Szczotkowski (Rurkowiec):
http://www.youtube.com/watch?v=fSLJYwh4k1k
Żółtek niestety nie jest wycięty.....