|
Zastanawia mnie czy Brożek bez względu na wszystko ma pewne miejsce w składzie... dożywotnio? I czy tym samym Smuda dał mu z urzędu miejsce do końca sezonu bez względu na wszystko. Tak to niestety wygląda...
Smuda mnie coraz bardziej dziwi że nie chce postawić na bramkostrzelnego Zająca, tym bardziej że pod jego okiem wystrzelił zawodnik o podobnych parametrach - czyli Tomek Frankowski. Nawet jeśli to obecnie poziom tylko 3 ligowy, to jest to zawodnik w gazie, wytrenowany, z przyśpieszeniem, sprytem i umiejętnością znajdywania się w polu karnym rywali - czego niestety nie posiada na ten moment Brożek.
Co do samego meczu to.. musimy w końcu wygrać.. ja w to wierzę. powtórka z jesieni 2-1
|